Aktuálne informácie...

II. kolo prijímach škúšok

Druhé kolo prijímacieho konania pre šk. r. 2020/2021 na Strednej zdravotníckej škole, Tajovského 24, 974 29 Banská Bystrica sa nebude konať.

Žiadosti elektronickou formou

Žiadosti vybavujeme elektronickou formou. Formuláre k dostupným žiadostiam nájdete na stránke www.ziadosti.szsbb.eu. Na žiadosti odpovedáme len elektronickou formou do vyplnenej e-mailovej schránky, alebo do elektronickej schránky aktivovanej na portáli slovensko.sk.

OZNAM – klasifikácia predmetov za 2. polrok školského roka 2019/2020

Na základe usmernenia na hodnotenie žiakov strednej školy, odborného učilišťa a praktickej školy v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020, vydaného MŠ SR dňa 06.04.2020 a na základe usmernenia zo strany MZ SR k tejto veci zo dňa 16.04.2020 Vám oznamujeme, že v aktuálnom školskom roku budú všetky predmety, ktoré sa bežne klasifikujú známkou, uzavreté na konci klasifikačného obdobia známkou. Výnimku bude tvoriť predmet telesná a športová výchova. Tento predmet sa nebude klasifikovať známkou.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA

Vyučovanie na školách bude prerušené až do odvolania, uviedol dňa 24.3.2020 na tlačovej konferencii po rokovaní vlády SR minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling. Rozhodol o tom Úrad verejného zdravotníctva SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu.

Písomné maturity sa v tomto školskom roku neuskutočnia, interná časť maturitnej skúšky, teda "ústne maturity", by sa mala konať do dvoch týždňov od obnovenia výučby. Interná maturita sa bude konať v termíne do 30. júna 2020.

Prihlášky na stredné školy je možné podať do 15. mája a k prihláške sa nebude vyžadovať potvrdenie od lekára. Prijímacie pohovory na stredné školy sa uskutočnia najneskôr do 30. júna.

Viac informácií nájdete po kliknutí na tento odkaz

Ako sa u nás študuje ?

Čo robia naši žiaci na praktických cvičeniach ? Čím je štúdium na našej skole zaujímavé ? Pozrite si...

Autor: Administrátor

Časopis teória a prax Farmaceutický laborant

Posledné číslo časopisu nájdete tu, alebo si môžete pozrieť celý archív.

Relaxačné centrum

Stredná zdravotnícka škola vás pozýva do nového relaxačného centra, kde na vás čakajú profesionálne služby za bezkonkurenčné ceny. Viac info


↑ Na začiatok stránky