Aktuálne informácie...

AKTUÁLNA INFORMÁCIA

Vyučovanie na školách bude prerušené až do odvolania, uviedol dňa 24.3.2020 na tlačovej konferencii po rokovaní vlády SR minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling. Rozhodol o tom Úrad verejného zdravotníctva SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu.

Písomné maturity sa v tomto školskom roku neuskutočnia, interná časť maturitnej skúšky, teda "ústne maturity", by sa mala konať do dvoch týždňov od obnovenia výučby. Interná maturita sa bude konať v termíne do 30. júna 2020.

Prihlášky na stredné školy je možné podať do 15. mája a k prihláške sa nebude vyžadovať potvrdenie od lekára. Prijímacie pohovory na stredné školy sa uskutočnia najneskôr do 30. júna.

Viac informácií nájdete po kliknutí na tento odkaz

AKTUÁLNA INFORMÁCIA - TALENTOVÉ PRIJÍMACIE SKÚŠKY ODBOR MASÉR

Prijímacie skúšky na SŠ na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania (talentové skúšky - odbor MASÉR) sa uskutočnia v rozsahu jedného kalendárneho týždňa najskôr jeden týždeň od odvolania prerušenia vyučovania. Pre jednotlivé stredné školy konkrétne termíny určia okresné úrady, odbory školstva v sídle kraja v spolupráci s riaditeľmi škôl.

Odporúčame sledovať našu www stránku, kde priebežne aktualizujeme informácie.

Aktuálna informácia - Kritériá prijímacích skúšok na školský rok 2020/2021

Úprava v súvislosti so šírením ochorenia COVID 19. Zmeny nastali v kritériách pre všetky študijné odbory. Viac informácií tu.

Aktuálna informácia - kurz Wellness pracovník

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že kurz Wellness pracovník - masérske služby bude prerušený kvôli momentálnej pandemickej situácii až do odvolania.

Ako sa u nás študuje ?

Čo robia naši žiaci na praktických cvičeniach ? Čím je štúdium na našej skole zaujímavé ? Pozrite si...

Autor: Administrátor

Časopis teória a prax Farmaceutický laborant

Posledné číslo časopisu nájdete tu, alebo si môžete pozrieť celý archív.

Relaxačné centrum

Stredná zdravotnícka škola vás pozýva do nového relaxačného centra, kde na vás čakajú profesionálne služby za bezkonkurenčné ceny. Viac info


↑ Na začiatok stránky